KOBİ KAMPÜS

0
497
views

Ulusal ve uluslararası pazarlarda yaşanan yoğun rekabet, KOBİ’leri; daha verimli, daha yenilikçi, değişim ve gelişime hızlı adapte olabilecek şekilde hareket etmeye zorlamaktadır.

Kuruluşundan bu yana KOBİ’lerin büyümesi için birçok destek ve hizmete imza atan KOSGEB, KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları konularda, doğru bilgiye, istedikleri anda, zaman ve fiziksel ortam sınırları olmadan hızlı erişimleri ve bu bilgileri yönetecek kurumsal yeterliliğe sahip olmaları amacıyla, birbirinden değerli e-eğitimleri tek noktadan KOBİ’lere sunmaktadır.

KOSGEB’e kayıtlı KOBİ’ler, sisteme giriş yaparak KOBİ KAMPÜS ortamına geçiş yapabilir, kendilerine bağlı çalışan kişileri de sisteme ekleyerek hem kendileri hem de çalışanları için birçok değerli e-eğitimden hemen faydalanmaya başlayabilirler.

KOSGEB tarafından başlatılan KOBİ Kampüs ile KOSGEB veritabanına kayıtlı olan KOBİ’lere internet üzerinden ücretsiz eğitimler verilecek.

http://kobikampus.kosgeb.gov.tr  adresinden ulaşılabilen portal aracılığıyla;

– İnovasyon

– Liderlik

– Satış ve Pazarlama

– Müşteri Odaklı İlişkiler

– Problem Çözme Becerileri

– Proje Yönetimi

– Temel Finans ve Finans Yönetimi

– İş Hukuku

gibi konularda ücretsiz eğitimler verilecektir.

Bu eğitimlerden, KOSGEB veritabanına kayıtlı, güncel KOBİ beyannamesi onaylanmış KOBİ’ler yararlanabilecektir.

Hali hazırda 6 ana başlıkta 35 farklı eğitim içeriği ile KOBİ’lere online eğitim hizmetleri sağlanmaktadır. Ücretsiz sunulan online eğitimlerle çok sayıda KOBİ’ye  hem zaman hem de maddi kaynaklardan tasarruf ederek ulaşmak mümkün hale gelmektedir.

Aşağıda yer alan linkten sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

http://kobikampus.kosgeb.gov.tr/kobikampus/eep/kurumportal/Content/sikca-sorulan-sorular/33/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here