ANSİAD 7.İŞ FİKRİ YARIŞMASI – Bi’Düşünsen Bulursun İş Fikri Yarışması

3
527
views
YARIŞMA

Girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak ve gençlere destek vermek amacıyla ANSİAD tarafından 7. İş Fikri Yarışması düzenlenmiştir.

Yarışma duyurusu web sitesinden resmi olarak duyurulmuştur. Genel hatları ile bilgiler aşağıdaki gibidir:

 Yarışma başvurusu yapmak için;

 bidusunsenbulursun.com/basvuru adresindeki formu doldurabilirsiniz. Online olarak “Ön Başvuru Formu”nu doldurmanızın ardından, projenin ön elemesi aşamasına geçilecektir. Ön elemenin başarılı bir şekilde geçilmesi durumunda İş Modeli formatına geçilecektir.

Önemli olan husus ise yarışmaya katılmak niyetinde olan öğrencilerin belirtilen son başvuru tarihine kadar www.ansiad.org.tr adresine giriş yaparak online başvurularını iletmeleri gereklidir.

Kimler başvuru yapabilir?

Yarışmaya başvuru yapmak için aşağıda yer alan üniversitelerden katılım yapılabilir:

  • Batı Akdeniz Bölgesi’ndeki Akdeniz Üniversitesi,
  • Uluslararası Antalya Üniversitesi,
  • Süleyman Demirel Üniversitesi
  • Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Bu üniversitelerde önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programı öğrencilerinin ve doktora kategorisine başvurmak koşuluyla öğretim elemanlarının katılımına açıktır.

Yarışmaya birden fazla iş fikri ile katılım sağlanabilir. Sınırlama yoktur.

3 YORUMLAR

  1. 3, 5 üniversite ile kısıtlamak hiç hoş değil. Antalya harici üniveriste mezunu olup antalyalı ve antalyada yaşayan diğer tüm insanları hiçe saymak büyük bir kayıptır.

    • Merhaba, bu yarışma üniversiteler ile ilgili düzenleniyor. KOSGEB Grişirimcilik, TÜBİTAK 1507 ve diğer Türkiye geneli yarışma duyurularını takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here